Jesteśmy pracownią klasycznie architektoniczną, kładącą nacisk na tworzenie ładu przestrzennego, dostosowanie do kontekstu otoczenia

MM Sobańscy

Pracownia prowadzi działalność projektową, w dziedzinie szeroko rozumianej architektury.  Projektujemy zarówno architekturę mieszkaniową, jak i użyteczności publicznej. Potencjał twórczy biura oparty został na wieloletnich doświadczeniach i kreatywności projektantów.

Współpracujemy przy tematach z projektantami innych branż: konstrukcyjnej, instalacji sanitarnych, systemów grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Nasze projekty powstają w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie projektowania 3D ArchiCAD.

architekt Maria Sobańska

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Dyplom zrealizowałam w Katedrze Historii Architektury Polskiej i Konserwacji Zabytków. Tematem była rewitalizacja jednego z bardziej zaniedbanych kościołów Gdańska - gotyckiego kościoła p.w.św. Piotra i Pawła, oraz jego otoczenia.

Praktykę odbyłam pod okiem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków P. Marcina Gawlickiego w Wojewódzkim Urzędzie Konserwatorskim w Gdańsku. Współpracowałam z Biurem Architektonicznym Abramski@Żurek, a następnie, już w Bytowie, z Pracownią Projektową Profil i Zakładem Budownictwa Ogólnego WIEŻA.

Po zdobyciu uprawnień do projektowania bez ograniczeń rozpoczęliśmy wraz z mężem wspólną drogę zawodową.

architekt Maciej Sobański

Jestem absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń.

Dyplom zrealizowałem w Katedrze Budynków Użyteczności Publicznej. Tematem była przebudowa i rozbudowa szkoły podstawowej w Dębogórzu.

Praktykowałem w Studio Architektonicznym KWADRAT w Gdyni Kolibkach (jedna z bardziej znanych i renomowanych pracowni Trójmiasta), Autorskiej Pracowni Architektonicznej ERA PROJEKT w Gdańsku, oraz w Pracowni Projektowej PROFIL w Bytowie.

Od 2002r  wraz z żoną Marią działamy samodzielnie.

MM ARCHITEKTURA © 2017 -2020   *   Polityka prywatności